Ekipi editorial

Burra elegant Ajo u shfaq në vitin 2008 si një iniciativë që kërkonte të përfshinte të gjitha çështjet që lidhen me njeriun në të njëjtin cep. Në këtë mënyrë, qëllimi ynë është që përdoruesit e kësaj faqe në internet të jenë në gjendje të mbajnë formën, të vishen në mënyrë të përshtatshme dhe të mbajnë higjienën e duhur dhe kujdesin personal. Me pak fjalë, që përdoruesit e internetit kanë burrat me stil boshtin e tyre të referencës në internet.

Natyrisht, kjo është e mundur vetëm falë grupit editorial pas HcE, të cilin mund ta gjeni më poshtë. Nëse mendoni se mund të kontribuoni në faqen tonë dhe dëshironi të bashkoheni me këtë ekip redaktuesish, mund të na kontaktoni këtu. Ju gjithashtu mund të vizitoni seksionin tonë seksione, ku mund të lexoni të gjithë artikujt që kemi botuar ndër vite.

Redaktorët

 • Alicia tomero

  Anshtë një nder të jesh në gjendje të japësh këshillat më të mira për stilimin, kujdesin dhe stilin e jetës për burrat. Unë jam e apasionuar për gjithçka që lidhet me botën e saj dhe jam në gjendje të zbuloj pafundësinë e kozmetikës dhe varianteve që ka në stilin e saj të modës. Zbuloni gjithçka që mund të gjeni me disa këshilla dhe truke që unë propozoj këtu.

 • Louis Martinez

  Unë kam një diplomë në Filologji Spanjolle nga Universiteti i Oviedos dhe gjithmonë kam qenë i interesuar për stilin dhe elegancën. Mendoj se dija si të jemi dhe të sillemi thotë shumë për veten tonë dhe na jep një atmosferë të veçantë.

 • Isaac

  Unë adhuroj botën e jetesës së shëndetshme, veçanërisht temat që lidhen me palestrën dhe të ushqyerit. Gjithmonë duke ndjekur parimin e 'Mens sana in corpore sana'. Dhe me një këndvështrim shkencor. Përveç kësaj, unë kam trajnim në shëndetësi dhe çështje të parandalimit të rreziqeve, dhe menaxhim mjedisor në kompani. Diçka jetike, pasi nuk mund të gjesh shëndet pa një mjedis të shëndetshëm.

Ish-redaktorët

 • Portillo gjermane

  Unë jam një trajner personal dhe nutricionist sportiv. Kam vite që i jam përkushtuar botës së palestrës dhe të ushqyerit dhe jam e apasionuar pas gjithçkaje në lidhje me të. Në këtë blog mendoj se mund të kontribuoj në të gjitha njohuritë e mia në lidhje me ndërtimin e trupit, si të kemi një dietë korrekte jo vetëm për të marrë një fizik të mirë, por për të fituar shëndet.

 • Lucas garcia

  Jam e apasionuar pas modës për burra. Nëse ju pëlqen të jeni në rregull me gjithçka që ndodh në lidhje me modën dhe bukurinë për burrat, atëherë unë ju rekomandoj që të lexoni artikujt e mi.

 • Fausto Ramirez

  I lindur në Malaga në vitin 1965, Fausto Antonio Ramírez është një kontribues i rregullt i mediave të ndryshme dixhitale. Shkrimtar narrativ, ai ka disa botime në treg. Tani po punon për një roman të ri. I apasionuar pas botës së modës, shëndetit natyror dhe estetikës mashkullore, ai ka punuar për media të ndryshme të specializuara në këtë temë.

 • Imazhi i mbajtësit të vendit Carlos Rivera

  Stilist, tregtar vizual dhe redaktues i modës dhe stilit të jetës. Aktualisht bashkëpunoj me firma dhe media të ndryshme si i pavarur. Ju mund të më ndiqni në blogun tim personal dhe, natyrisht, të më lexoni në 'Burrat me stil'.

 • Salla Ignatius

  Më pëlqen të bëj një jetë të shëndetshme, duke bërë ushtrime fizike dhe duke ngrënë një dietë të shëndetshme. Për këtë, mbaj informim për çështje shëndetësore duke u këshilluar me media të ndryshme. Gjithashtu, unë jam i apasionuar për ndarjen e gjithçkaje që mësoj nga burimet e mia.