Rripi më i shtrenjtë në botë, nga Gucci

Projektuesi Stuart përqafohet, i Goldstriker International, është i famshëm në thelb për mbuloni me ar dhe diamante gjithçka që ju shkon në mendje, qoftë një iPhone, një BlackBerry, një Zippo ... apo nëse klienti ka mjaft memorje të fshehtë, çfarëdo që ai porosit. Dhe tani e tutje ju gjithashtu mund të mburreni se keni krijuar rripi më i shtrenjtë në botë.

Isshtë një rrip Gucci e bërë prej lëkure me veçorinë me të cilën është bërë kopsa klasike me tipiken dyshe G të firmës italiane 250 gram platin dhe gjithashtu përfshin 39 diamante me gjithsej 30 karat. Një model i tillë është rezultat i tekave të një milioneri anonim, dhe jo të gjithë paguajnë 169.000 euro për një rrip.

Në total ka tre pjesë si kjo në botë, njëra tashmë ka një pronar por dy të tjerat janë plotësisht të disponueshme, në fakt mund të blihen në internet në Republikë, ose mund të kërkoni edhe një dizajn specifik. Unë jam se me rripat konvencionalë Gucci tashmë mund t'i menaxhoj ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   John dijo

  Do ta vishja me xhaketën Hermes prej 75.000 euro xD

  në fakt unë ju inkurajoj që të hidhni një vështrim për të gjithë në këtë plan ... qoftë vetëm për kuriozitet

 2.   Një lule në dorë dijo

  Hahaha ... sa i mirë është komenti i Juan.

  Rripin që më pëlqente. Nëse do të mund të paguaja për ta, do të fitoja të dy që janë në shitje, për t'i dhënë ato gjatë Krishtlindjeve.

  Një përshëndetje