Чевли со обоени стапала

ѓон-бои

Јасни сме дека за да се создаде мода потребно е да се знае за различни креации на разновидна облека, како за облека, така и за обувки, затоа сме посветени да ви ги прикажуваме тие ексклузивни креации за да имате избор кога станува збор за облекување и што подобро од оригиналните чевли со обоени стапалаод Најк и Кол Хан.

Значи, да ви кажам дека покрај креативна мода, тие се удобни и типични чевли, слични на морските во целиот живот, но со допре нешто повеќе неформално и младешко, поради боите во кои тие излегоа, а кои совршено можете да ги комбинирате со вашата дневна облека, без разлика дали одите на работа или со пријателите на ручек.

На ист начин, исто така, треба да се забележи дека чевлите со обоени стапала од Најк и Кол може да се добијат следната година, за пролет, па што подобро отколку да им се дадат аванс за да размислите Кои се оние што ви се допаѓаат најмногу, бидејќи тие се во сина, кафеава или црна боја, со табани во сина, портокалова, розова или варово зелена боја, одлична комбинација за сите мажи.

чевли-ѓон

Од друга страна, исто така, споменете дека овие мокасини чевли Ги нарекоа LunarGrand Penny Loafer, многу забавно лансирање така што освен што одите по најнова мода, удобно ви е да шетате насекаде, бидејќи ѓонот со којшто имаат овие модели на чевли е сличен на оној на патиките, амортизер гума што ќе ви помогне да се чувствувате пријатно на секој чекор.

Исто така, треба да знаете дека иако тие се хибридни модели помеѓу чевли и Nike и Code патики целото внимание го посветува на најудобните и најубавите модели на чевли, затоа веруваме дека треба да почекате до следната пролет да ги пронајдете овие креативни чевли со обоени ѓонови во продавниците за машки чевли.

Извор - имаат класа


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.