Нов биланс ML574, повеќе бои за оваа есен 2012-2013

New Balance, го лансира својот нов модел на патики за претстојната есен 2012 година, моделот ML574. Што можеме повторно да видиме во него? Марката продолжува да ја остава надворешната силуета на чевелот недопрена, но се обновува со мал допир, додавајќи боја.

Однадвор ќе видиме дека чевелот има ефект «кожа од велур» каде што покрај ставањето на класичните сини и каки тонови како оние прикажани на сликата, тој се шири за уште четири бои, портокалово црвена, електрична сина, зелена мов и гранат.

Мислам дека изборот на нијанси избрани за овој нов модел е успех. Што мислиш?

Во Хавеклас: Нов биланс, најобоена жолта за летото.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.