БарГоГо трансформатор, луксузни шишиња

Понекогаш наоѓам предмети за кои ми е тешко да поверувам дека ги измислиле, како што е случај со ова фантастична забавна преносна лента, така што ќе ја монтираме забавата каде и да не фати. Станува збор за новиот Трансформатор BarGoGo, шипка што се вклопува во куфер и тоа е идеално за сите оние кои обично слават приватни настани.

BarGoGo ни овозможува да прославиме гламурозно шише и исто така да ги изненадиме нашите гости. Лесно се собира и целосно се пренесуваКога забавата е завршена, BarGoGo се преклопува во куфер. Едноставно како тоа! Овој забавен преносен шалтер за шипки е достапен за нешто повеќе 600 евра.

Се разбира, БарГоГо Трансформер го должи своето име на познатите роботи и е дизајниран така што едно лице, за само 3 минути, може да го трансформира во скоро професионална кафеана. Од нивната веб-страница, покрај социјалните собири и приватните забави, тие ја препорачуваат на луѓе кои развиваат угостителски бизниси или угостителски услуги. Ајде, нема да има подоцна во текот на летото што може да се натпреварува со BarGoGo на плажите во Бенидорм!

Трансформаторот BarGoGo има тежина од 28 килограмиНеговата надворешност е изработена од алуминиумска легура и нејзиното главно тело во огноотпорни галванизирани метали, освен што има пластично куќиште за складирање храна. Мерењата, во сантиметри, се 59х33х80, превиткани и 141х78х108, продолжени.
Јас го прашувам за Рејес!

Преку: Боррих


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.