Боксери за подобрување на задникот на Ендру Кристијан

За некое време дизајнерите тие се загрижени за иновираат во машка долна облека и создадени многу смели модели Ги ставаат настрана досадните стари гаќи.

од ситни лизгања до многу провокативен боксер, се чини дека се дел од овој нов тренд каде што се бара да се изненади нашиот партнер.

боксер

Ова е случај со новите боксери на Ендру Кристијан кои го подобруваат задникот и дека се повеќе и повеќе мажи се охрабруваат да ги носат за да ги задоволат интимно.

Овие се многу кратки, секси и доаѓаат со ретроспектива, според дизајнерите на облека тоа е невидлив систем, кој тие успеваат да ги подобрат изненадувачки задникот.

Интересно е што овој систем се прави внатре во боксерот и не му пречи на кој и да го користи. Тоа е чист памучен боксер и многу удобен.

боксер

Новиот боксер на Ендру Кристијан доаѓа во големини од 38 (S) до 46 (XL) и засега само во црно. Може да се купат во продавницата Guapo-guapo.com

Без сомнение производ кој ќе мора да се обиде и види дали и на нашата сакана личност и се допаѓа. Преку Згоден убав


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

20 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Salvo dijo

  Ајде, тоа е како чудата, но за задникот, нели? хехехе многу добра статија! 😉

 2.   Pablo dijo

  Овие боксери постигнуваат многу добар ефект, ги купив на intimo-h.com

 3.   Карлос dijo

  Каде го продавате овој вид долна облека што го имате? Го наоѓам тука во Перу, има и такви

 4.   прирачник dijo

  Умирам да ја џвакам таа грутка

 5.   викан dijo

  Зошто да го засилите задникот, ако има што да го подобрите петелот на мажите кои не застануваат дури и да одат во тоалет

 6.   ангел dijo

  здраво, изгледаш многу кул

  прашање ќе се продаде во продавница или трговски центар, ве молиме оставете информации, живеам во Вирџинија, САД и во областа Рели Северна Каролина,

  Поздрав чао

  мојата пошта simpatico1245@hotmail.com

 7.   адолфо dijo

  Сакав дизајни но како можам да ги купам ????????

 8.   ДОНАЦИЈАНО ДОМИНГЕЗ РАМИРЕЗ dijo

  Сакам да купам ваков тип на боксери, каде можам да го купам и со кого од близу косамалоапан де карпио, веракруз

 9.   alex dijo

  Здраво, одлични боксери, би сакал да знам каде можам да ве најдам тука во градот Чихуаха.

 10.   Луис Лозано dijo

  Големини, цени, примероци ??

 11.   макс dijo

  Каква кул облека, како би сакала да ја имам во моите работи?

 12.   Селвин моран dijo

  Јас навистина сакам кратки боксерки, и овие црн Ендру ме фасцинираат, би сакал да ми кажете каде можам да ги купам преку Интернет. Ви благодарам

 13.   Пол dijo

  Каде можам да го додадам, јас сум од Перу и тука не го продава тоа или да

 14.   фраккли dijo

  Ми се чини дека ова супер добро е да се види измислена и завршена оваа идеја.

 15.   Едгар dijo

  И нема долна облека што ја подобрува испакнатоста ???

 16.   antonio dijo

  Јас сум од Монтереј, каде можам да ги купам?

 17.   Марија dijo

  Продавам од Чиле „mercadolibre“ «боксер за полнење на задникот (полнети)» се слични.

 18.   тадео акоста dijo

  многу добро за тоа и подобро cv

 19.   Висенте Ромеро dijo

  Здраво случајно во ВЕНЕЗУЕЛА, дали можам да ги набавам? Би сакал да го купам на големо

 20.   јон dijo

  Хулио Сакам да го најдам тука во Перу, како да го купам?