Pantene Pro V екстра исправен: свиленкаста права коса

пантенПостојат неколку марки на шампони и креми за плакнење кои ветуваат дека ќе ја исправи вашата коса и ќе ја остави податлив и свиленкаста, но навистина една од единствените што работи е Pantene Pro V е изедначен.

Овој шампон и крем за чистење ја одржува косата сува и ја одржува косата исправена до 18 часа. Ја остава косата 75% свиленкаста отколку што беше пред шампоан.

Покрај тоа, Pantene Pro V е изедначен и мазен ефект ја одржува косата 85% посјајна и ќе добиете коса 10 пати посилна. Така, вашата обоена коса ќе биде 60% поздрава и ќе имате коса со 50% поголем волумен.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

12 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Жоакин dijo

  Здраво како си !!
  еј, порано имав виткана коса и п.с. не ми се допаѓаше .. = (
  но ако пробав со екстремно исправен пантен и дали работи =), но бидејќи мојата коса беше исто така сува, многу сува, таа повторно се виткаше
  Мислам дека со целата линија може да се изедначи на неверојатен начин
  ако сакате трик за исправување контактирајте ме
  joaquicool@hotmail.com
  среќа !!
  –JоЕ–

 2.   Александар dijo

  Па, имам сува коса, и бидејќи ја тестирав екстра мазната линија Pantene Pro V has ми успеа. покрај тоа што пробав многу други брендови ... лол, мислам дека веќе ја најдов линијата што ми оди со мене ...

 3.   Bianca dijo

  Здраво, имам проблем, но пред се сакам да ти се заблагодарам за линијата шампони пантене, ок, затоа што ја имам косата над рамото малку кратко и мазно и суво, но се чувствувам многу стегнато и не ми се допаѓа како можам да користам шампони? да го видам подобро сега користам нормален пантене кажи ми xfa ок чао

 4.   ХАИНЕР dijo

  Еј, јас сум човек со кратка коса, но не толку краток, само сакам да знам дали и Пантене работи за мене.

 5.   Иван dijo

  Сакам да најдам шампон за да бидам емо и да имам права коса.

 6.   Даниел dijo

  Види, јас сум маж, имам кратка коса, но не толку исправена, но густа. Имам бранови со Pantene Pro V, дали ќе ми одземат?
  Ве молиме одговорете
  М-р: el.akatsuki2085@hotmail.com или одговори ми за овој пост благодарам

 7.   Нано dijo

  Сакам да имам права права коса како што ја имав порано и сега воопшто не ми се допаѓа оваа виткана коса: Дали ова шаампо ќе ми ја врати косата од порано? nanno.sixpunk@hotmail.com

 8.   Марлон dijo

  Здраво мислам, со овој шампон ќе можам да ја имам косата мазна ?????????????? се надевам затоа што сум очајна поради мојата коса ниедна девојка не ме запира топче ggg се надевам благодарам ќе пробам подоцна ќе ти ги дадам моите резултати

 9.   каору dijo

  тоа навистина работи; С.

  Ако некој знае за некое друго решение, ве молиме контактирајте ме.

  kaoruxpuppet@hotmail.com

  Гракс однапред

 10.   нано dijo

  Јас не го добивам шупак шаампо: С.

 11.   хомосексуалци dijo

  хомосексуалци сите

 12.   Bryan dijo

  работи, користете pantene pro vy extreme straight и оставете го како да е перика (исправен)