Астин Теру оди во неговиот стил на силно момче за Г-дин Портер

Justастин Теру соработува со г-дин Портер. Актерот е последниот во долгата листа на добро познати лица регрутирани од онлајн продавницата за да ги рекламира неговите парчиња.

Осветена како една од најпознатите стилски познати личности на моменталната сценаНе е изненадувачки што г-дин Портер се одлучи за него за овој едиторијал со цел следната есен.

Г-дин Портер се облекува главниот јунак на неодамна финализираната серија „Остатоците“ лежерен изглед кој вклучува фланелни кошули, потресени фармерки и правоаголни очила за сонце, меѓу другите парчиња.

Aубител на тетоважи и мотори, актерот честопати оди на одлично исечените темни одела и тенки вратоврски на црвените теписи, додека во неговиот нормален живот ги следи кодовите за стил на силното момче: кожни јакни, тесни фармерки, воени чизми ...

Сепак, исто така е многу внимателен кон најновите трендови, што тој со право го вметнува во неговиот личен стил, во кој метросексуалноста се спојува со модата на панк и хипстер. Како онаа маица на Гучи што ја носеше со црни слаби фармерки, чизми на Челси и блејзер во шоуто на Конан.

Сценарист, како и актер - тој заедно со другите филмови ги има напишано и „Тропик гром“ и „Зуландер број 2“ - Теру формираше со ennенифер Анистон еден од холивудските парови кои предизвикуваат најголем интерес меѓу печатот.

За овој едиторијал, таа прави отстапки како што се замена на нејзините вообичаени слаби фармерки и чизми на Челзи со фармерки со права нога, завиткани со пусти чизми до глужд.

Останатите делови се многу во согласност со студирал невешт стил на што нè навикна, вклучувајќи ги и неговите неразделни приврзоци, кожни нараквици и златни часовници.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.