Нова и сончева летна кампања на Педро дел Хиеро

Педро дел Хиеро СС 17

Педро дел Хиеро ја доловува радоста на летото во нов издавач. Направено пред морето, вклучува секаков вид на изглед.

Кошули, поло кошули, блејзери, како и шорцеви и костими за капење придонесуваат за обликување lookbook што зборува за човек кој одржува елеганција за време на празниците.

Ленените кошули се едно од клучните парчиња од колекцијата пролет / лето 2017 на Педро дел Хиеро.

Пругасти или во освежителна зелена нијанса, тие се појавуваат комбинирани со фармерки, друга облека со големо значење во колекцијата.

Под наслов „Радоста на сонцето“, издавач на шпанската фирма размислува за сите можности што ги нуди летото преку опуштени погледи и попаметни.

Бермуди за да уживате во сонцето и морето преку ден и елегантни постелнини јакни за ноќни излегувања.

Елегантен изглед на книги што добива силен карактер во повеќето облеки, особено кога мокасините се предлог обувки.

За изненадување, облеката за пливање има место и во едиторијалот. Дискретни костими за капење принт кои успеваат да ги комбинираат радоста и трезвеноста со ист успех како и остатокот од колекцијата.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.