Кошули со картонија за нив

матична маица

Сакаме да можеме да ја предвидиме најактуелната мода за зимата и да ве известиме како ќе се комбинираат различните облеки при облекување, затоа се грижиме да ви ги испраќаме најдобрите колекции или оние основни совети секој ден, за да изгледате одлично сите времиња, така што тука го имате најдоброто во кадифени кошули за есен.

Затоа, кажете ви дека има многу машки модни фирми кои веќе имаат вметнато ваков тип кошула на куклите на излозите, комбинирајќи ги на најдобар начин, колку да беа тенки јакни, носејќи ги отворени со основни кошули подолу, или затворени како облека.

На ист начин, треба да се напомене дека во зависност од стилот што го имате секој и настанот на кој треба да присуствувате, можете да носите повеќе или помалку неформален изглед, бидејќи ако одлучите да носите отворена маичка од кошулаПодобро е да го оставите да излезе за викенд со пријателите, но ако е затворен и носи модерни фармерки, можете да одите на важна вечера или на работна средба.

машка мода

Од друга страна, исто така, споменете дека боите за да купите кошула кошула можат да бидат различни, земајќи ги и беж, кафеава, зелена бела, сина или црна, но пред се не заборавајте дека ако го носите целосно затворено, погодно е да знаете како да го носите на свечен начин, да го носите внатре во панталоните или нешто помодерно со една од страните понастрана од другата , без да се заборави основниот додаток што е ременот.

Исто така, треба да знаете дека мажите H&M веќе имаат одлични кошули кошули во својата есенска колекција за цена пониска од 25 евра, што заедно со добри панталони, чевли за облекување и машка торба, сигурни дека ќе бидете одлични, правејќи го вашиот изглед нешто многу покреативен.

Извор - ropademodahombres


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.