Папучи од Минхен, есен-зима 2011 година

Патики од Минхен

Најдобри фирми и облека и обувки, тие се оние кои ја земаат диригентската палка кога ќе одлучиме да се облекуваме на еден или друг начин, покрај тоа што е многу под влијание на трендовите, затоа секоја сезона излегуваат на виделина нови дизајни кои не оставаат максимално изненадени, како што е новиот патики за есен-зима од Минхен.

Така, можеме да кажеме дека овој бренд донесе одлични дизајни идеални за секој модерен и динамичен човек, со различни бои, форми и дезени, така што никој не е изоставен при изборот на нивниот совршен стил.

Исто така, потенцирајте дека Минхен предложи да одговара на сите видови стапала, и оние кои одат на работа секој ден, и младешки нозе, и да излезат на забава и да се шетаме лежерно, обложувајќи се високо за иновативни модели и смели комбинации, во флуорни бои, метални тонови, ретро завршувања на воздухот и некои други детали во косата, што трае многу оваа сезона.

Пантофли од Минхен
Слично на тоа, со Патики од Минхен За оваа есен-зима 2011 година ќе бидете најсреќните мажи, затоа што нема да имате студени нозе, ќе носите некои модели уникатна и одлична за комбинирање со секаков вид облекаБез разлика дали станува збор за панталони за облекување или зафатени фармерки.

Во однос на видот на моделите во влечки за нив, споменете го Sotil 32, во црна луксузна кожа и со златни детали, чизмата на JC направена од кожа и со крзно од лисица внатре за да се задржи топлината уште повеќе, модел на патики Минхен Ласарт 15, во стара кожа и носен ѓон, ретро-дизајн на патиките Goal 888 што комбинира завршувања од велур и зелени тонови Меркур 16, во аквамарински бои и со валкан ѓон, моделот за мажи смел ROC ES40, со најдобра комбинација на впечатливи бои помеѓу јоргованот, портокаловата и жолтата, Акропол 224 во сребрени, сиви бои и металик или офсајд 11 со кожа од теле.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.