Markat e orëve luksoze

Markat e orëve luksoze

Në Hombres con Estilo ne ju ofrojmë markat më të mira të orëve luksoze në mënyrë që të shihni stilet, saktësinë dhe dizenjimet e tyre të shkëlqyera.

Tre vathë në vesh

Tre vathë në vesh

Ne ju paraqesim zgjedhjen më të mirë në mënyrë që të kombinoni deri në tre vathë në vesh me variacionet që janë në treg.

vishen etiketimet gjysmë

Gjysma etiketimi

Veshja me gjysëm fustan është diku midis të qenit zyrtar dhe veshjes së një kostumi të zi. Isshtë rruga e mesme e ...

Llojet e lidhjeve

Llojet e lidhjeve

Shumë burrave nuk u mungon koleksioni i tyre i lidhjeve në veshjet e tyre, pasi është plotësuesi i padiskutueshëm të visheni me këmishë dhe kostum.

sportive

Si të vishni veshje sportive

Kohët kanë ndryshuar dhe stili ose grupi i veshjeve elegante dhe klasike të pantallonave me një këmishë apo xhaketë ...

Orë Rolex

Markat më të mira të orëve

Cilat janë markat më të mira të orëve? Këtu mund të zbuloni prodhues të shkëlqyeshëm të orëve, si luksozë, ashtu edhe më të përballueshëm.

Humphrey Bogart me kapelë Fedora

Kapele për burra

Gjeni gjithçka rreth kapelave për burra. Të gjitha stilet, historia e tyre dhe çelësat për t'i njohur dhe për t'i veshur me stil.

Gjilpërë gjarpri gjarpri

Aksesorë të modës

Zbuloni aksesorët më të mirë për të shkuar në modë, nga kapëse kravatë tek byzylykët e verës, përmes unazave me gurë.

Çanta për burra

Çanta për burra

Zbuloni stilet e ndryshme të çantave për burra dhe mënyrën se si ato ndryshojnë: çanta shpatullash, tote, çanta fundjave dhe më shumë.

si të bëni një kravatë

Si të bëni një kravatë

Lidhjet e harkut janë në modë më shumë se kurrë. Nëse nuk doni ta blini nga dyqani, këtu ju ndihmojmë se si të bëni një hark. Ejani dhe mësoni!

Orë mode

Orë mode

Orët e modës janë një mundësi e mirë për të plotësuar dhe përcaktuar stilin tuaj. A doni të dini se cilat janë ato dhe karakteristikat e tyre? Hyni këtu!

Llojet e shpimit të veshit

Llojet e shpimit të veshit për burra

Shpimi i veshit është një plotësues i shkëlqyeshëm. Sa lloje ka, cilat stile funksionojnë më mirë tek burrat dhe cilat janë materialet më të mira.

Vathë për burra

Vathë për burra

Vathët për burra po bëhen gjithnjë e më në modë. Sidoqoftë, është e nevojshme të njihni disa udhëzime sanitare. Mësoni gjithçka këtu.

Çanta e laptopit Amazon Basics

Çanta shpatullash për burra

Zbuloni avantazhet e çantave në shpatulla, ato që duhet të kërkoni kur blini një dhe më shumë në lidhje me këtë çantë praktike.

varëse mens

Varëse për burra

Pezullët për burra janë një plotësues i rëndësishëm i veshjeve për burra. Nga jeni? Dhe mbi të gjitha, si mund të jetë kombinimi me pezull në pamjen tuaj?

gafas de sol

Syze dielli të modës për këtë vit

Syzet e diellit janë një nga aksesorët më të rëndësishëm dhe thelbësorë në botën e modës. Ato janë praktike dhe të domosdoshme për të mbrojtur sytë nga dielli dhe gjëja më e mirë është që ekzistojnë një pafundësi modelesh.

sombrero

Historia e kapelës

Ato janë akoma aktuale, në një larmi të gjerë stilesh, madhësish dhe ngjyrash. Cila është historia e kapelës? Ne do të bëjmë një përmbledhje më poshtë.

kapele të modës

Kapele të modës

Nëse jeni duke kërkuar kapele në modë për këtë vit 2017, ka shumë larmi për të zgjedhur. Në këtë sezon, ju mund të zbuloni kapelet më të këndshme të modës.

Nyja e kravatës, çështje estetike

Ka nga ata që pretendojnë se ka më shumë se 30 mënyra për të lidhur një nyjë. Një nga simbolet më të mëdha mashkullore të të gjitha kohërave

kravatë

Lidhëse apo hark?

Ka po aq stile sa burrat. Kur bëhet fjalë për të menduar për kravatë, ai zakonisht nuk bën mendime të ndërmjetme. Ose ju pëlqen shumë, ose nuk ju pëlqen aspak

Rrathë me tel, kur ka shumë?

Ne po flasim për rrathë me tel, një aksesor interesant numri i të cilit, nga ana tjetër, duhet të mbahet nën kontroll për arsye estetike dhe stilistike.

Syze dielli Chrome Hearts

Me stilin e tyre unik, syzet e diellit Chrome Hearts nuk mund të kalojnë pa u vënë re dhe nuk do të dështojnë të kthejnë kokën.

Pesë xhaketa sportive origjinale

Ne propozojmë pesë xhaketa të përsosura për këtë periudhë të pjesës së parë. Pesë shaka për t’u kombinuar në një mijë e një duket këtë pranverë verë 2013

E-MANcipate getat për burra

Kështu që mund të përdorni edhe çorape, këtu ju tregojmë ato nga E-MANcipate me stilin më të mirë të larmishëm për ju.

Syzet e Frika dhe Urrejtjes në Las Vegas, nga Vintage Frames Company

«Si avokat, unë ju këshilloj të merrni me qira një konvertues shumë shpejt ...» Shumë mitik "Frika dhe neveritja në Las Vegas", pa dyshim. Tani, nga dora e Vintage Frames Co. dhe për shkak të reperit Lil Wayne ne marrim disa syze të frymëzuara nga ato që Johnny Depp veshi në film. Shpejt, ka vetëm 20.

4 syze dielli do të dëshironi të palosni

A nuk jeni bashkuar ende në trendin e syzeve të diellit të palosshëm? Po, e di që tani dalja me syze dielli nuk është e përshtatshme, por të paktën mund t'i ruani duke marrë më pak hapësirë ​​derisa të shkëlqejë dielli. Shikoni këto katër propozime.

Ray-Ban më portreti tani në një version të palosshëm

Ray-Ban është një ikonë e modës. Nëse do të ishim mësuar me syzet e tij klasike Aviator dhe Wayfarer-in e tij legjendar, tani vjen versioni i tij ikonik më i zhdërvjellët. Modelet e tij të njëjta në gota të palosshme.

Cilin nga dy modelet preferoni?

Çanta për burra… po apo jo?

Aktualisht jetojmë në një shoqëri që është shumë e “hapur” në disa gjëra dhe shumë e mbyllur në të tjera. Çanta, në ...

Ora Swatch Gent për ta

Ne ju tregojmë linjën e re të orëve për burra Swatch Gent, me ngjyra të mrekullueshme dhe modën më të fundit.

Rrip litari nga Asos

Këtu është një propozim i ndryshëm për sa i përket rripave për këtë sezon Pranverë-Verë 2011. Jo gjithçka do të endet ided.

Kuarc Spiun Watch

Teknologjia arrin aksesorët. Ky është rasti me orën spiun kuarc. I çuditshëm, por me të vërtetë i ftohtë. Le t'i njohim më mirë karakteristikat e tij.

Rrip Gucci me kopsë druri

Normalisht ne jemi mësuar të shohim tipike G të ndërthurura tipike të kopsave të Gucci në argjend, ar ose edhe ...

Ora LED binare

Orët janë pajisje që u japin një prekje të veçantë atyre që i veshin. Dhe këtë herë, ora binare është një shembull shumë i qartë i saj.

Tuxedo

Tuxedo, veshje zyrtare mashkullore

Çanta të manit për burra

Me siguri shumë prej jush dëgjojnë shumë vajza të flasin për çantat e firmës britanike Mulberry që është kaq në modë ...

Syzet Lacoste Sport Magnet

Firma Lacoste zgjeron ofertën e saj të syve me modele të reja nga linja e saj 'Sport Magnet'. Tani që pranvera është ...

Syze retro John Richmond

Syzet plastike janë bërë një nga tendencat e yjeve të sezonit, dhe më shumë nëse janë ...

Cantyhose për burra

Ky artikull ka të bëjë me pantyhose për burra, një plotësues që po bëhet gjithnjë e më popullor çdo ditë dhe tashmë është një bum në Evropë dhe SHBA.

Syze dielli Mykita Gold

Epo po, një tjetër ekscentricitet në listën e gjatë që e kemi parë këtu. Bëhet fjalë për ...

Çanta e Palestrës Herschel

Ndiej një dobësi, siç e kam thënë tashmë me raste, për këtë lloj çantash ose dyqanesh, dhe një prej tyre ...

I-gucci, luks dixhital

Po, unë e di që paraqitja e parë e këtij modeli daton gati dy vjet, por është kaq larg ...

Syze bore Gucci

Duket se markat luksoze kohët e fundit kanë përfituar nga tregu i sporteve dimërore; ...

Çantë fuçi Fred Perry

Fred Perry nuk është një markë që më entuziazmon, por duhet ta pranoj që herë pas here më befason me ...

Dëshmi Louis Vuitton

Disa ditë më parë unë u tërhoqa nga Louis Vuitton me synimin për të blerë disa syze dielli, posaçërisht ...

Klip lidhës, po apo jo?

Në vitet shtatëdhjetë ishte një nga elementët themelorë në estetikën mashkullore. Pas mbërritjes së tendencave të reja ...

Lidhëse apo hark?

Përkulja është një plotësim për të cilin shumë njerëz kanë mani. Një shumicë e madhe mendon se barazimi është shumë ...

Këpucë Manolo Blahnik për burra

Manolo Blahnik ndaloi së prodhuari këpucë për burra 7 vjet më parë, duke u përqëndruar në modelet e tij të lakmuara për gra. Pa