Vishni kapele për të mbuluar kokën me elegancë

Ashton Kutcher

Kapelët lidhen kryesisht me veshje sportive dhe rastësore, por ky aksesor gjithashtu mund të funksionojë mirë edhe nëse nuk veshim këpucë sportive.

Çelësi është që të vini bast në kapakë nga firma jo-sportive me dizajne të matura... pa bujë. Përfshini modele si këto në repertorin tuaj për të qenë në gjendje të fshehni ditët tuaja të këqija të flokëve edhe kur vishni pantallona fustanesh dhe këmishë:

Kapak balmain

Calvin Klein Cap

Këtu janë dy kapakët e veshjeve të zeza që mund t'i gjeni respektivisht te Z. Porter dhe Zalando. Modeli i parë, i bërë prej lëkure dhe pambuku, është nga Balmain dhe përfaqëson një Kthesë luksoze në tapën tipike të bejsbollit. Vishni atë me xhaketa sportive ose xhaketa bomber fustane. E dyta, po aq diskrete, është nga Calvin Klein, një firmë tjetër e lidhur me veshjen e mirë.

Për sa kohë që nuk është një kostum, mund të përfshini pa asnjë frikë këto dy kapele njëngjyrëshe në pamje elegante. Për shembull, me veshje joggers, bluzë të hollë dhe këpucë të zakonshme Doctor Martens.

Kapak xhinsi Hilfiger

Kapak Gucci

Pantallonat e veshjes gjithashtu mund të përziejnë ngjyrat, siç demonstrojnë këto propozime nga Hilfiger Denim dhe Gucci. E para e bën me maturi; një model në blu me logon e njohur të firmës të qëndisur në pjesën e përparme. Do të shkojë në mënyrë të përsosur me një këmishë me mëngë, xhinse të pikëlluara dhe detare.

Modeli i fundit vjen nga Gucci. Ai përfshin më shumë zbukurime sesa pjesa tjetër, edhe pse të integruar me hollësi të madhe për të formuar një kapak perfekt për tu kombinuar me rrobat e veshjes.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.