Accessвезден додаток на пролетта: 'ретро' ранецот од Eastpack

ранци од ранец исток

Веќе не е чудно да се види човек со торба. Покрај тоа, се повеќе и повеќе фирми имаат за цел да лансираат линии од нив  дополнувања специјално дизајнирани за нас. Иако од сите можни типови торби има еден, кој во последно време е убедливо како најпосакуван додаток. Ние зборуваме за ранците.

Практично, функционално, удобно... ранецот ќе биде наш совршен сојузник за долги работни денови. Се разбира, не се прифаќаат сите видови ранци. Ние целосно ги отфрламе оние со флуоресцентни отпечатоци или неонски бои. Исто така, оние со илустрации на суперхерои или слично.

Јасно е дека човек што се смета за елегантен не може да си дозволи ништо. Затоа, не е изненадувачки што една од најпознатите иконски фирми во оваа област, Истпак, Штотуку ја лансирав оваа мини колекција на кожни ранци на пазарот. На ранец совршен, и за оние кои се облекуваат во шифри повик, како за оние кои мора да носат костум секој ден.

Класичен модел изработен од чиста кожа Инспирација ретро, што е претставено во основно црно, или во дискретна камила. Без сомнение, идеален ранец за урбаниот, космополитски и вреден човек. Сигурно повеќе од еден се чувствува идентификуван со овој опис, зошто не се лажам? А ти, дали се придружуваш на ранецот на Истпак?

Повеќе информации - Компјутерски случаи на Asus


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.