Чевли Supra Skytop III, сите се во црвена боја

Супра Скајтоп го открива својот најиновативен модел Skytop III кој доаѓа во целата црвена површина со мазна кожа од предната страна и завршен пред петицата.Белег на овој супра модел е сè уште многу присутен во неговите странични панели во кафез кои се повидливи од кога било. Поддржливата пета има обликувани термопластични гумени јазичиња за многу поспортски изглед. на продажба сега за 130 долари.

Во Тенерклаза: https://hombresconestilo.com/zaleres-supra-skytop-iii-lava/


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.