Сакајте светли кондоми во сјај во темница.

Сјајни кондоми

Ако барате изненадете ја вашата девојка или едноставно поминете убаво, Ноќни светла Дали е најдобрата опција. Овие фантастични ввавоните светат во мракот. Вие само треба изложувајте ги на светло 30 секунди, а потоа подгответе се за една ноќ за паметење! Дали ИМАШ 15 минути за уживање на вашиот фосфорнит кондом.

За повеќето од вас ќе остане, но ако сте еден од оние кои имаат 15 минути кратка, едноставно мора изложи ги повторно на светлина и тие ќе бидат подготвени уште 15 минути.

цветни кондоми

Овој кондом, како што сугерира неговото име, свети во темница и сето тоа благодарение на неговиот производствен систем, со три бањи. Со ова, тие добиваат вклучуваат нетоксичен фосфоресцентен пигмент што останува во централниот слој. Другите два слоја кои го покриваат се направени од латекс

Можете да ги купите во http://www.shopmania.es, за само 13 €


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   густаво маритнес dijo

  Сакам еден :))
  Каде ги добивам? ' аа

 2.   Анахи Калерос dijo

  Тие се супер родители !!! Имам секс-продавница и ви ја препорачувам, правам демонстрации и носев кондом во куферот една година и не престануваше да свети на секоја демонстрација! (очигледно затворено). Недостаток е што има само една големина, но без сомнение моите клиенти ми кажуваат дека се чувствувале со „мечот на„ Војна на Starвездите “хаха
  Погледнете ги нагоре како „Ноќна светлина“.