Дресови со V врат од Purificación García

џемпер-мода

Блејзери, плетени кардигани, елеци или основни маици се theвездени облеки во оваа сезона и дека иако можеме да кажеме, тие практично никогаш не излегуваат од мода, без да ги заборават џемперите со В-врат, тие се едни од најдобрите облеки што за општо не треба да недостасува во машка гардероба. Денес се фокусираме да ви го покажеме Sweемпери со V врат од Purificación García.

Кога одиме на шопинг и ги посетуваме најдобрите машки модни продавници, можеме да бидеме изненадени од многу комбинации во разноврсна облека што непречено се меша за да се создаде посакуваниот изглед, и неформален и официјален, затоа веруваме дека оние што ги покажа оваа дизајнерка во нејзината нова колекција се најдобри и по квалитет и по цена.

На ист начин, треба да се забележи дека врвните скокачки модели на Purificación García се многу практични, удобни, модерни и идеални за носење со маици, кошули или јакни, создавајќи го тој модерен, уреден, но неформален стил, кој одговара на кој било маж затоа што сече одлично., тие имаат најдобар допир и голема разновидност на бои, можејќи да ги најдеме и во црна, сина, сива, зелена или канелена боја.

дрес-сива боја

Од друга страна, исто така треба да се спомене дека овие модели на џемпери со V врат може да се најдат во најдобрите продажни продавници на оваа фирма, или на Интернет за цени не надминува 60 евра, за да можете да ги искористите овие дизајни бидејќи тие не излегуваат од мода и ако ја надополнувате кошулата во риги или проверена, повлекувајќи ги манжетните од неа над џемперот, тоа ќе биде најдобрата опција.

Исто така, треба да знаете дека овие видови џемпери се одлични носете со обични фармерки, со оние носени и искинати толку модерни или со други покласични, без да ги заборавам добрите ленени панталони или лесна ткаенина како оние од оделата за да го создадете најдобриот изглед за викенд или да ја создадете таа совршена комбинација, така што на крајот на годината да бидете одлични , модерна и актуелна, додека е пријатна.

Извор - машка модна облека


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.