9 најважни есенски работи во НЕ од Манго за помалку од 60 евра

Минатата сабота се збогувавме со летната продажба. Фирмите почнаа да ги ставаат батериите при лансирање на своите есенски „поволни цени“, а ова е случајот со HE од Манго, кој започна за оваа есен 2013 година, 9 најважни работи за помалку од 50 € што веќе се продаваат во вашата онлајн продавница како во вашите физички продавници. Дали сакате да знаете кои се овие најважни работи?

Техничка ткаенина Јакна од поле

Тоа е ловџијата совршен за врнежливи денови. Оваа јакна од теренот доаѓа во високо техничка, водоотпорна ткаенина со украси на кожен ефект на вратот и манжетните. Направен е од полиестер, со врат од инка, прикриен патент и прицврстувачко копче на предната страна, четири џебови за размавта и долги ракави со закопчани манжетни. Се продава во HE од онлајн продавницата Манго од 49,99 €.

Трикот вратоврска

Тоа е еден од најсмелите предлози на НЕ од Манго, бидејќи е структурирана врзана трикота со финиш на квадрат, достапно во три многу есенски бои: црна, сина или канелена. Неговата цена, 19,90 € во HE од онлајн продавницата Манго.

Измиен памучен блејзер

Припаѓа на повик-линија на Блексмит. Во морнарица или боја на тен, има затворање на копче низ предната страна, засечени ремени, џеб на вентил на градите и два странични џебови на размавта. Неговите манжетни се закопчани и со заден отвор. Неговата цена е 49,90 € во Македонија HE од онлајн продавницата Манго.

Тенок тексас кошула

на тексас кошулите се задолжителни оваа есен 2013 година, и НЕ од Манго, не можеа да ја пропуштат можноста да го вклучат во нивните најважни работи. Ова е кошула која припаѓа и на лежерната линија на Манго, Блексмит. Има благ ефект на истрошеност и затворање на копчето, како на предната така и на манжетните. Неговата цена е 39,99 € во HE од онлајн продавницата Манго.

Викенд торба во платно

Со ова торба имате идеална големина да поминете викенд без да пропуштите ништо. Се пере целосно, доаѓа во платно и со детали од кожен ефект. Има два типа рачки, кратка и долга одвојлива за да можете да ја носите како сакате. Затворањето доаѓа со патент и со два странични џебови и еден внатре. Неговата цена е 49,99 €, во Р. HE од онлајн продавницата Манго.

Кошула во риги, исправена

Кој нема кошула со риги во плакарот? Тоа е многу разноврсна облека и можете да ја носите и со чинос, со фармерки или со панталони за облекување. Едноставно и во сина боја, доаѓа со закопчана јака, прицврстување на копчето низ предната страна, џеб за лепенка на градите, долги ракави и манжетна за колосеум со прицврстување на две копчиња. Неговата цена е 39,99 € во HE од онлајн продавницата Манго.

Тенок тексас фармерки

Бојата на екру е многу модерна оваа есен 2013 година. Овие тенки фармерки се со пет џебови, тесни и нешто еластични, совршени се со кошула и блејзер за ден за ден. Неговата цена е во HE од онлајн продавницата Манго.

Велур мокасини

мокасини

Во четири бои, морнарица, чоколадо, кожа или каки, Вака се новите мокасини на HE од манго за оваа есен 2013. Тие се во најчист морски стил и доаѓаат со кожен лак и флексибилен гумен ѓон. Неговата цена е 59,99 € во HE од онлајн продавницата Манго.

Тенок фит chinos

Овие стрПамучни чиноси со тенок опсег се достапни во 7 бои, за да можете да ги комбинирате и одберете оние кои најмногу ви се допаѓаат. Тие имаат два странични џебови, а други два назад со заварување и копче. Неговата цена е 39,99 € во HE од онлајн продавницата Манго.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.