3 различни тексас кошули, од Зара

Кошули од тексас постојат многу видови; потемна и истрошена, со џебови и без џебови, со копчиња и спојки, да носат како соодветна кошула или како над кошула ... но денес ти носам три предлози со дискретни детали што ги прават нешто поразлични од останатите. Сите тројца имаат една заедничка работа, да; тие се од Зара.

Првиот комбинирајте ја тексас кошулата со уште еден од трендовите за оваа сезона есен-зима; на етнички допири, како што е отпечатокот на рамената и внатрешноста на вратот. Впечатливо, но без да претерам. Неговата цена е 35,95 евра.

Вториот Тој прибегнува кон друг од трендовите на оваа сезона, што беше веќе тренд минатата зима, а од кој јас лично веќе сум уморен; среќните такти. Се разбира, три народи како Лубутен не поминале со своите чанти, тие едноставно се појавуваат на вратот и на рамената. Карпести воздух, но дискретно. Неговата цена; 29,95 евра.

И последниот и најдискретниот е оној на кој прибегнува кожа за нејзиниот врат, обезбедување на повик воздух, ако е можно. Ставајќи допир на кожа, мислам дека можеа да направат нешто друго, но еј, не треба ни да претерувате. Како и претходната, неговата цена е 29,95 евра.

Кој ви се допаѓа најмногу?

На часот: Друго кошули од тексас


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Бен dijo

    Па, ми се допаѓаат сите три ... но би останал со првиот затоа што сум најоригинален