Чевли Маноло Бланик за мажи

Чевли Маноло Бланик за мажи

Маноло бланик престана да прави машки обувки пред 7 години, фокусирајќи се на нејзините посакувани модели на жени. Сепак, неодамна објави дека повторно ќе ги вклучи во својата колекција од пролет 2008 година.

Нејзината машка колекција ќе се состои од 6 модели, 3 сандали и 3 поформални чевли.

Од февруари во продавниците Маноло бланик од целиот свет.

Преку Сибарити


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

3 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   kTzxn dijo

  Убави такоси =)

 2.   Исадор Сантамарија dijo

  Честитки !!!
  Тие чевли се навистина прекрасни, мислам дека чевлите на брендот се најдобри, особено манолите ...
  Сега мојата омилена дестинација ќе биде која било продавница Маноло Бланик во светот сè додека не се отвори една во Мексико.

 3.   Дејвид dijo

  Повеќе сакам Ферагамо или Прада за мажи !!!!!