Чевли да изгледаат повисоки

На пазарот излегоа неколку чевли со мал трик за да изгледаме повисоки. Компанијата Чевли Бугари објави многу дискретен дизајн на чевли што ги тера мажите да се искачат неколку сантиметри.

Дали исто така отсекогаш сте сакале да бидете повисоки или познавате ли некој што би сакал ова? Изгледајте повисоко невидливо од 5 до 10 см, сега е можно. Со Чевли Бугари.

Која е тајната на Bugarri Shoes? Подигање на влошката, интегрирано невидливо. Купете денес и утре пораснете се!


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

43 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Крис dijo

  здраво .. многу е интересно !! Би сакал да ги набавам .... како можам да ги купам ?? .. Сметам дека е многу интересно бидејќи мојата девојка е од моето порто, но кога ќе облече штикли ме остава фрлена и станувам малку самосвесна, но благодарение тоа, веќе немаше да се случи. затоа те молам да ми помогнеш!
  Ви благодарам.

  1.    Николас Фернандез dijo

   Здраво, би сакала машка обувка, но број 36, моделот кој беше 10 сантиметри

 2.   Никола dijo

  Здраво Крис, како си? Компанијата која пласира ваков тип чевли е Bugarri Shoes (www.bugarrishoes.com) и можете да ја купите од таа страница.
  Прегратка! и среќа!

 3.   Каролина dijo

  Би сакал да знам дали овие чевли се наоѓаат во продавница во концепција.Јас сум многу заинтересиран да купам пар за мојот сопруг.
  Ви благодариме.

 4.   Никола dijo

  Здраво Каролина, компанијата што продава ваков тип чевли е Bugarri Shoes (www.bugarrishoes.com) и можете да ја купите преку Интернет.
  Поздрав и продолжете со читање на HombresconEstilo.com!

 5.   мел dijo

  Можете да го направите ова без да го купите чевелот, да купите ефтини пластични сандали и да ја исечете основата доколку е потребно, да го спуштите предниот дел и да го вметнете во внатрешноста на чевелот, обидувајќи се да го направите за една големина (чевелот), за да не ве стисне во случај да сакате да претерате и воила!. среќен

 6.   јонатан dijo

  Здраво, како си? Сакам да знам дали можеш да ми дадеш еден од тие уреди или да ми дадеш телефонски број затоа јави се или да ми дадеш место за купување во Лима

 7.   јон латруел dijo

  Здраво, како си? Сакам да ми помогнеш во чевлите бугари, испрати ми порака, како можам да те контактирам?

 8.   цвеќиња dijo

  Здраво, би сакал да знам колку чинат 39 машки чевли

 9.   Никола dijo

  Здраво Флори, овие чевли може да се купат во онлајн продавницата: http://www.bugarrishoes.com. Инаку, можете да проверите на оваа страница за да знаете колку излегува.
  Ви благодариме за читањето и продолжете со читање на HombresconEstilo.com

 10.   МИРНА dijo

  Здраво, би сакал да знам дали бугари чевлите можат да се купат во продавница овде во Мексико без да мора да се купуваат преку Интернет, тоа не ми дава голема доверба преку Интернет

 11.   Никола dijo

  Здраво Мирна, жал ми е, но може да се купи само преку Интернет. Ако не, ве советувам да им испратите е-пошта и да ги консултирате во случај да можете да ги купите нивните производи на друг начин.
  Поздрав и продолжете со читање на HombresconEstilo.com

 12.   Даниел dijo

  Здраво, би сакал да знам дали нивните чевли се продаваат во Гвадалахара alал

  однос на

 13.   Луис Адолфо Кариillо Солана dijo

  Само сакам да ми објаснам каде да платам или како да го направам тоа со кредитна картичка, а исто така и дали можете да ми ги испратите производите на: ЦИУДАД ДЕЛ КАРМЕН, КАМПЕЧЕ. МЕКСИКО и колку време ќе треба да пристигне приближно

 14.   Карло Л. dijo

  Дали сите чевли на оваа страница го имаат овој систем за проширување?

 15.   Марвин Кано dijo

  Би сакал да ми ги испратите типовите чевли што ги имате бидејќи би сакал да купам, пишете ми на мојата е-пошта

 16.   Xavier dijo

  Здраво, многу ме интересираат вашите чевли, јас сум од Чиле, колку чини ова?

 17.   Никола dijo

  Здраво Хавиер, како си?
  Овие чевли може да се купат во онлајн продавницата: http://www.bugarrishoes.com. Инаку, можете да проверите на оваа страница за да знаете колку излегува.
  Ви благодариме за читањето и продолжете со читање на HombresconEstilo.com

 18.   шава dijo

  Здраво, проверете ја страницата и повеќе не стигнувајте до 9.5 Американци некој знае дали има повеќе мерки. Благодарам

 19.   jose luis dijo

  Би сакал да знам како е цената во колумбиските пезоси и малку ме интересира чевелот што треба да го заблагодарам.

 20.   Марлон Фунез dijo

  Барам неколку чевли каде што сакам да изгледам повисоко

 21.   Педро dijo

  Здраво, јас сум од Венецуела, би сакал да имам пар чевли, но немам кредитна картичка, би можел да платам во готово

 22.   Кристијан Пинто Хернандез dijo

  Каде можам да ги купам во Сантијаго де Чиле, се надевам дека итен одговор, ви благодарам

 23.   Јими фудела dijo

  Како можам да контактирам со развивачите на обувки Бугарис? Бидејќи имам предлог за работа, чекам ваши коментари.

 24.   Јован dijo

  Би сакал да ја знам вредноста на колумбиските пезоси на чевлите

 25.   Роберто Перез dijo

  Те молам, извести ме каде можам да ги набавам во Порто Рико во која продавница

 26.   Клаудија од MASSIMO RANDO dijo

  ОJООООО !! Во ЧИЛЕ и МЕКСИКО има продавници за купување на овој вид чевли, и 7 см и 8 см во висина за мажи и жени, многу удобни, убави и широк спектар на модели. Компанијата се вика Massimo Rando Height Shoes, а моделите, цените и продавниците можете да ги погледнете на Zapatosdealtura.com

 27.   Луис dijo

  Здраво, живеам во Мексико, дали може да ми кажете каде можам да ги најдам во центарот на земјата и ме интересира, ви благодарам многу

 28.   Лилијана Балдерас dijo

  Здраво, би сакал да знам каде можам да ги набавам овие чевли. Јас сум од Федералниот округ, Мексико.

 29.   Педро dijo

  Здраво, јас сум од Венецуела, сакам да купам чевли бугари, како можам да го набавам?

 30.   АЛБЕРТО dijo

  ЗДРАВО ДОБРО ПОЦЕДЕЛ, би ме интересирало да купам некакви чевли, но живеам во КВЕРЕТАРО МЕКСИКО, НЕМАМ КАРТ, МО YЕ ДА МИ КАELLИШ КАКО ДА СТАНАМ ЕДНА?

 31.   везда dijo

  Како е да се купат пластични сандали и да се стават внатре во чевелот, не разбирам добро, објасни ми.

 32.   Виктор dijo

  здраво, би сакал да знам дали има продавници во Букараманга, Колумбија d .дај на Фејсбук… ме наоѓаш како Хорхе Калдерон и мојата фотографија е штит на зелена со бела боја, за да можеш добро да ми објасниш… благодарам

 33.   Израел Давила dijo

  Како можам да купам обувки од овој тип? Поздрав.

 34.   jean dijo

  Би сакал да знам колку чини цената на чевелот од Кање, може да се спореди тука

 35.   Ricardo dijo

  Бидејќи тие секогаш крадат идеи од Перуанците, овој систем е измислен од перуанската компанија ELEVATE SHOES, тој беше награден ширум светот ... тие можеа да ги купат овие чевли за помалку од половина од цената што оваа компанија наречена Бугари чевли ги продава ... што Перуанците секогаш им ги одземаат пронајдоците, од Чилеанци и особено од опортунистички Мексиканци ... Јас не сум Перуанец, но ги проучувам датумите на креации, пронајдоци и други ...

  1.    Сузи dijo

   Во право си Рикардо. Овој тип на обувки е измислен од ELEVATE SHOES во Перу пред околу 30 години, а сите други чевли што излегоа се едноставни имитации.

  2.    pau dijo

   Колку е чудно: перуанец жали ...
   Според мое мислење, жалењата никогаш не направија никого да расте, помалку жалење и повеќе акција, ако чевлите за подигнување се позиционираа како масимо рандо или макс денегри, ќе бевте победник, а не губитник ... Во животот нема потреба да жалите ... мора да дејствувате! !!

   1.    Claudia dijo

    Здраво Пау.
    „Многу ми се допадна твојот коментар и јасно го споделувам.
    Покрај тоа, Масимо Рандо е многу подостапен за Чилеанците, Мексиканците и Латиноамериканците, бидејќи тие имаат продавници во Чиле и Мексико каде можете да ги испробате чевлите, и тоа е супер добро.

 36.   antonio dijo

  Би сакал да знам дали има продавница во Тегусигалпа Хондурас, за да можам да ги купам

 37.   Адриана dijo

  Сакам да знам каде е мепреса во Монтереј Нуево Леон

 38.   Arturo dijo

  Те молам, би сакал да комуницирам
  со тебе

 39.   Хернандо dijo

  Дали овде во Колумбија некој знае каде може да се купат?