Хершел фитнес чанта

Чувствувам слабост, како што веќе кажав од прилика, за овие типови торби или задржувачи, и една од нејзините најлогични области на употреба, освен туризмот, е теретаната. И бидејќи не е планирано да се оди на пот натоварено со торба Луј Витон, денес гледаме помалку впечатлива алтернатива (што не е лошо) ... и многу поевтино.

Станува збор за новото Роман дуфле од шкотската фирма Хершел. Прилично трезна торба, со рачки и каиш за носење на рамото, и со најфункционална купе за да ги оставите чевлите што многу брендови ги игнорираат.

Willе се најде во продажба на 1 јули и сè укажува на тоа дека ќе има барем уште неколку верзии во различни бои. Ми изгледа доста интересна опција, повеќе за функционалното отколку за естетското, особено имајќи предвид дека неговата цена е само околу 60 евра.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Руи Делгадо dijo

    Каде можам да го купам?