E-MANcipate машки хулахопки

Чорапи со E-MANcipate

Верувавме дека вакво нешто никогаш нема да дојде во светот на машката мода, но имајќи предвид дека во овој живот ништо не е невозможно, што подобар начин отколку да ги изненадите сите покажувајќи ви ја машки чорапи E-MANcipate, дека можеби никој не е заинтересиран да ги има, но тие се елегантни и креативни.

На ист начин, кажете ви дека фирмата E-MANcipate му нуди на машкиот свет а широк спектар на чорапи, и двајцата во обични нијанси, како што се беж или сина, до други дизајни со разновидни отпечатоци, да се комбинираат со шорцеви или нараквици, кои заедно со воени чизми сигурно ќе изгледаат одлично, да се скрши покласичниот стил, бидејќи како што знаете, женската мода се повеќе се всадува во машка.

Затоа, треба да се напомене дека ако не многу одамна започнавме, гледајќи мажи на различни модни писти со големи чанти или чанти да одат на работа или секој настан од важност, сега можеме да ги видиме исто така како ги носат овие фантастични чорапи. Овие машки pantyhose ќе ви донесат големи придобивки на вашите нозе, покрај поголема удобност, што и да облечете.

Човек со чорапи

Од друга страна, исто така треба да се спомене дека оваа фирма работи главно на Интернет, така што на нејзината веб-страница ќе најдете многу поширок спектар на модели на чорапи за нив, со сите детали за чорапите E-MANcipate, така што барем сакате да имате некои во вашиот плакар и да ги испробате во одреден момент.

Исто така, треба да знаете дека овие машки чорапи ќе изгледаат одлично и со костум од јакна, како со фармерки или ткаенини, кошула и џемпер, затоа што ќе го создадете оној различен и иновативен изглед што сите го сакаме, затоа не двоумете се да имате вакви модерни чорапи во фиоките, бидејќи на модните писти тие исто така многу гледаат и навистина се многу елегантни.

Повеќе информации - Машки шорцеви од Бермуди за 2013 година од H&M

Извор - ги мода


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Андилакур dijo

    Мислам дека ако Шкотланѓаните носат карирани здолништа, нема ништо лошо во хетеросексуалните мажи да носат гаќи со нозе, ако е ладно, тоа чува сè на свое место, ве вклучува и ве грее. Што друго?