Прашина маичка како стандард, од НЕ од Манго

Зошто да почекате да се истроши маичката, да можете да ја купите сега шокиран директно? Нешто такво сигурно ја помисли машката линија на Манго, НЕ од Манго, да лансира таква кошула. И што е најлошо од се е што делумно облеката се претпоставува дека е тренд.

Тренд што има свои следбеници, што знам; Они Деп, Орландо Блум ...оние кои секогаш следеле сличен стил, иако не толку претерани. Дури и Пенелопе Круз, иако не слика многу тука, се појави пред некој ден во овој план.

И тоа е дека, како што можете да видите на сликата, не е дека кошулата е избледена и старее во соодветен зелен тон за стилот, не ... таа е директно искината и полна со дупки ...разбиени, оди Iousубопитно, без сомнение, и кул за летото, исто така, со толку многу вентилација, се разбира. Ако не се лажам, нејзината цена беше околу 15 евра, Да навистина; куче и флејта не се вклучени.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

4 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   менаџер.клаб dijo

  Хахаххах! Куче и флејта ... Многу големо!

  Па, ако тоа е тренд, погледнете ги последните месеци на Бред Пит!

 2.   ЈПе dijo

  Куче и флејта ... хахахахахаха!

 3.   Леонардо dijo

  Овде во Хондурас веќе молиме, па ова би било да се заврши облеката.

  хахаха

 4.   левакх7 dijo

  Во саботата во ZARA таа кошула висеше на еден од нејзините шипки во продавницата, во иста боја со таа разлика што дупките беа на друго место. Копирањето n на овие компании е болно.