Чанта со буриња Фред Пери

Фред Пери Не е бренд што ме возбудува, но морам да признаам дека од време на време ме изненадуваат со своите торби. Овој пат тоа беше негово ново (или така мислам) Барел торба оној што го привлече моето внимание. А. фитнес чанта во стил на гроздобер потпис на британската фирма.

Заоблени, практични и со непогрешливите ленти на Фред Пери и на рачката и на ременот. Не е кожа, но изгледа како да е, што не е неповолна положба далеку од тоа; Тоа е чанта за вежбање, нешто што е премногу деликатно и не интересира. Единствената лоша работа што ја гледам е тоа достапно само во црно.

Најдобро од сè, нејзината цена; некои 50 евраКога го видов тоа, помислив дека ќе биде многу поскапо, навистина. Не мислите ли дека е време да ја обновите типичната чанта за теретана?

Преку: Урбани Outfitters


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

7 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   јавиерсанчез dijo

  Дали знаете каде да го купите надвор од онлајн продавницата Urban Outfiters? Многу ми се допадна и би сакал да знам дали имате идеја каде да го купите во Мадрид ... или барем каква референца имате на оваа веб-страница при купување производи.

 2.   Хектор dijo

  Исто како и Javiersanchez, каде да го купите? Единствено што играм со предност, затоа што сум од Валенсија, исто како Хавиер ХД.

  Навистина ми се допаѓа дизајнот и кога ја видов цената помислив: „Тоа е знак“ XD.

 3.   јорди dijo

  исто како и претходните но во Барселона те молам хаха

 4.   Xavier dijo

  Не знам дали има продавници на Фред Пери во Мадрид или Барселона, но замислувам дека нема да биде многу тешко да се најде. Ако не можете секогаш да се свртите кон Urban Outfitters преку Интернет ...

  И во Валенсија ... пред некој ден шетајќи низ Ел Корте Инглес, па би рекол дека исто така ќе мора да користите интернет ...

  Честитка.

 5.   Роса dijo

  Хавиер, Каде можам да го најдам Фред Пери (патики) во Валенсија ???
  Честитки!

 6.   Живот dijo

  Всушност, чантата на Фред Пери не е само во таа боја, таа во моментот е и во црна и жолта боја. Барел торба, е класична торба на оваа марка, и во зависност од сезоната излегува во други бои.

 7.   Mc dijo

  Здраво!! Во врска со торбата, ве известувам дека ја произведуваат во разни бои, вклучувајќи црна / жолта, бела / морнарица, бела / златна или кафеава и гранат, а цената во продавницата е 80 €
  И овој напис и многу други од Фред Пери (обувки и облека) може да се најдат на mcarthyarths: calle de la paz n34.
  Со почит