Осумте најдобри футуристички патики

Футуристички патики на Баленсијага

После безброј просечни или целосно смешни модели, се чини дека индустријата на модата конечно ја најде формулата за создавање сензационални футуристички патики.

Никогаш не успеаја да ја ослободат нашата имагинација како што прават сега. Ниту имаше толку многу модели достојни за секој вложени денар. Следниве се нашите осум фаворити.

Веројатната иднина (иако прилично оптимистичка) е свет на чисти линии, каде што сè ќе биде побрзо и полесно за луѓето отколку што е денес.

Овие чевли ги имаат двата квалитети. Минималистички дизајни, но со многу карактер. И лесно да се облече како чорап, благодарение и на неговата прилагодливост и на интеграцијата на велкро и ремени како системи за затворање наместо врвки.

Новите футуристички патики не се судираат, туку работат како уште еден елемент на изгледот. Вашите тимови нема да страдаат во елегантниот дел, само ќе им дадете иновативен шмек. Облечете ги со вашите омилени џогери и фармерки како што правите со сегашните.

Функционалност, леснотија и а континуирана иновација во материјалите Вработените се чини дека се клучот за вашиот успех.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.