Деним и ленена ткаенина во новата обувка H&M

Летни обувки H&M

H&M е цврсто посветена на тексас за своите нови обувки. Шведската компанија ги носи своите тексас и ленени патики, чевли со брод и еспадрили за пролет / лето.

Со зголемувањето на температурите, време е да се збогуваме со кожени патики за да им се отстапиме лесни модели кои ги одржуваат нашите нозе поладни додека се движиме низ градот, како што е случај со овие три предлози за H&M, кои следат класични линии за да можете да ги вклучите скоро во рамките на кој било вид:

Чевлите за чамци се одлични парчиња летни обувки. Тоа ни овозможува да бидеме пријатни и да ја задржуваме елеганцијата во исто време. Комбинирајте ги со кошула од јака мандарина и шорцеви за пловење со брод, како и за целото слободно време покрај морето.

Наутички од H&M

И не помалку неопходни за летото се еспадрилите. Овој модел на темно тексас се одликува со гумен преклоп на ѓонот за поголема издржливост. Нивната разноврсност им овозможува да се носат и во градот и во близина на морето и на плажа, па ако ова лето можевме да носиме само еден чевел, ќе го имавме јасно.

H&M тексас еспадрили

И да не ги заборавиме сандалите, што ќе се погоди многу силно ова лето, иако за да добиете кул модели, мора да излезете од кругот на неформални модни продавници и да го гребете џебот уште малку. Следното, сите три се фантастични, можете да ги најдете кај Г-дин Портер по цени што се движат помеѓу 275 и 460 евра.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.