Суперхеројска долна облека

боксер

Светот на киното прави А. автентичен бум на неговите класични суперхерои и приближувачка мода поактуелно за мажите, како што се маици, патики и секако долна облека, како онаа што ви ја прикажуваме денес, неколку оригинални облеки Дизел боксер со овие креативни дизајни.

Така, треба да се забележи дека помеѓу Марвел и Комикс ДЦ и со оддавање почит на фирмата Диезе на Капетан Америкаl, Ограниченото издание на долна облека е создадено за оние мажи кои сакаат да се сеќаваат на старите времиња и да носат нивните суперхерои во долна облека, обајцата боксери во бело со зелени детали и сина, црвена, црна со сиви детали како Бетмен или зелена како Маса.

На ист начин, кажи ти го тоа Фирмата Дизел се согласи со Warner Bros да ја лансира оваа оригинална линија на долна облека за мажи, колекција инспирирана на посебен начин од најрепрезентативните ликови на светот. свет на стрипови, како Флеш или Jокер, еден од најсмешните од овие боксери.

боксер

Од друга страна, треба да го знаете тоа овие боксери се изработени од најдобра ткаенина, за да одговараат совршено до машката фигура, облечена во широка гумена лента во пределот на струкот, така што ќе бидат многу пријатни откако ќе се вклучат. Оваа долна облека се чува во посебна кутија г.Онаму каде што се рефлектира оригиналниот цртеж што го носи боксерот, за да може да ги собере затоа што се најоригинални.

Исто така, споменете го тоа ако баравте алтернатива и сосема поинаква долна облека, или сакате да му направите подарок на вашиот партнер, не двоумете се да ги имате овие дизел боксери на суперхероите, бидејќи тие се многу оригинално и квалитетно, така што ќе ви биде пријатно во секое време, бидејќи нема ништо подобро од тоа да не се чувствувате непријатно со долна облека.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.