Специјален комплет за бричење Gillette

Ако сè уште размислувате засписок на подароци за овој БожиќДенес ви предлагаме нова идеја за да ве извлечеме од оваа тешка ситуација. Секогаш имате некој особено тешко да го задоволите, типичен член на семејството со кого никогаш не сме погодиле. И, ако веќе сте пробале сè, вклучувајќи ги и најоригиналните или најуникатните предмети на пазарот, најдобро е да се вратите на традиционалното, на даровите за цел живот.

И, што е потрадиционално од добар комплет за бричење? Погрешна класика за овој Божиќ, како онаа предложена од брендот „letteилет“, специјализирана за производи за бричење. Ова е комплет за подароци „Fusion Chrome Collection Power Shave Set“, кој брендот го лансира специјално за овој Божиќ. Корисен подарок, а тоа особено ќе ги сака оние кои постојано патуваат од тука до таму.

Комплетот е содржан во практична и дискретна кутија, совршена големина за носење во куферот или торбата. Комплетот содржи се што ви треба за бричење: жилет за врв, масло за пред-бричење, крем за бричење, мелем за после бричење и четка. Се за околу 100 евра.

Преку: Набавка


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.