Сваровски накит за мажи

накит за мажи

Сваровски Несомнено е една од најпрестижните фирми за накит во светот и поврзана со најстилските жени, но вистината е дека фирмата размислува и за мажите и доказ за тоа е нејзината нова колекција за пролет-лето 2011 и во која има вклучени, приврзоци, манжетни за нараквици и нараквици или нараквици за нив.

мажи и накит

Фирмата ја лансира својата колекција на машки накит и под неколку редови се крсти како „Нано“, „tonутн“, „Невада“, „Ноќен пад“, „Нова Англија“ и „Месечин јаглерод“ каде што можеме да избереме помеѓу различни модели, сите со гаранција за припадност на бренд како Сваровски, синоним за квалитет, но и по прилично висока цена.

накит за мажи

Целиот накит Сваровски за мажи е изработен од челик, а некои од моделите вклучуваат скапоцени камења што го направија брендот толку популарен низ целиот свет.

преку:http://www.swarovski.com


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.