Појас на Гучи со дрвена тока

Нормално, ние сме навикнати да ги гледаме класичните испреплетени G-типични за токи на Гучи во сребрена, златна или дури и црна боја. Бидејќи сè уште ги немавме видено, тоа беше од Мадера.

Поточно, станува збор за паладиум покриен со дрво, придружен со дискретен кафеав кожен ремен широк 4 сантиметри.

Прилично впечатливо на кратки растојанија и дискретно во исто време во споредба со истата тока во злато. Што мислиш? Неговата цена е 195 евра.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.