Рачни ракави за лаптоп

преносен случај

Кога купуваме мобилен уред, без разлика дали станува збор за лаптоп или добар паметен телефон, секогаш е нормално дека ако сакаме да се грижиме за тоа на најдобар начин, тогаш одиме во специјализирана продавница за да ја купиме таа прекрасна футрола што може да заштити тоа, па затоа ќе ви покажеме серија од ракави за лаптоп што може да се прилагодат со вашата фотографија, така што тие се тотално ваши.

На ист начин, ти кажам дека сè Функцијата на ракавот е да спречи страдање на лаптопот никаков вид на гребење или удар доколку падне во кое било време ако го носите на работа или кафетерија секој ден, затоа е идеално да имате покритие и што е подобро од персонализирано, да можете дури и да додадете некој текст ако сака.

Така, треба да се напомене дека овој тип на персонализирани навлаки се изработени од отпорен материјал како што е неопренот, обложен за поголема отпорност, спречувајќи нешто да се случи со лаптопот, креирање на дизајнот сами или користење семејна или двојна фотографија, бидејќи сигурно е идеално да направите подарок.

лична обвивка

Од друга страна, треба да се спомене и дека овие куќишта се претставени во три различни големини, 13 ", 15" и 17 ", така што се идеални за најсовремени модели на лаптопи, со одличен квалитет на слика и пред и зад . Овие дизајни на ракави за лаптоп имаат затворање со патент.

Исто така, треба да знаете дека овој тип на персонализирани корици имаат правоаголна големина, така што сликите што изгледаат најдобро се оние во пејзажот, имајќи предвид дека е подобро да се остави гранична граница за рабовите на капакот на неопренот, рачно изработениЗначи, ако имате нов лаптоп и не сакате ништо да му се случи, купете еден, бидејќи што подобро од тоа да имате семејна или партнерска фотографија секогаш со вас.

Извор - оригинални фото подароци


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.