Јаже за појас од Асос

Еве еден поинаков предлог во однос на ремените за оваа сезона пролет-лето 2011. Не ќе се плете сè. Потпиши го ASOS и, во суштина, тоа е јаже.

Памучно јаже во светло беж со детали од кафеава кожа и стара златна обвивка, поточно. Совршено да се даде морнарски изглед на секоја облека.

Ме убеди. Особено имајќи предвид дека нејзината цена дури и не достигнува до 20 евра. Дали ти се допаѓа?


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   АМ dijo

    Дали можете да купите преку Интернет? каде