Пончо за каубои, од Зара

Земи го сега. Се оди во потрага по онлајн продавницата на Zara нешто интересно и забележливо за коментар на блогот и одеднаш тој го наоѓа ова меѓу неговите јакни (бидејќи над него е во делот јакни); а Пончо во стил на див запад.

Така е и ова Пончо Каубој (да, така се вика); инспирирани од оригиналната тексас мода, ајде. Акрилни и прилично пригушени бои (се разбира, немаше да биде розова од фосфор) со неколку слики кои не му помагаат претерано. Дали ти се допаѓа?

Па, повеќе отколку ако ви се допаѓа, вистинското прашање би било; Дали би излегле на улица со ова вклучено? Не можам да ја видам темата на пончовите за оваа зима, но еј, ја има оваа. Неговата цена; 25,95 евра.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Ентони dijo

  Јас не би излегол со тоа на улица (дури е погрд и од наметката во која H&M сакаше да нè прикраде долго време), но на софата во дневната соба со шпорет до неа, да.

 2.   Лу Фернандез dijo

  и ако ти треба нешто повеќе од шпорет, можеш ли да ми се јавиш