Pull & Bear повторува, и хитови, со Веспа оваа сезона

Претходното лето Повлечете и мечкајте Тој ја изнесе својата најиталјанска страна со две успешни соработки; еден со Fiat и еден со Vespa, и двете ограничени само на маици, и веќе имаме потврдено едната од нив повторно за ова следната сезона Пролет-лето 2013 година; На Веспа, според мене најинтересниот од двајцата.

Вкупно четири маици со различни дизајни, едниот од нив, мотоциклот и јаболкото, повторно ловат од најновата колекција, со сопствениот гроздобер стил на Веспа, со својата класична силуета како протагонист и привлечна боја.

Цената на маиците е По 15,99 евра во неговата Online Shop. Минатата сезона купив една и вистината е дека не ми даде лош резултат, па може и ова лето да го повторам. Кој ви се допаѓа најмногу?

Во Хавеклас: Pull & Bear им оддава почит на ликовите на легендарниот Келог


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

4 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Серхио Суарез dijo

  vespa… .. годините поминаа и тоа остана во времето, тоа е како БИРКИН! Има своја суштина. но еден стар скутер е многу подобар, тие се навистина привлечни. поздрав од Чиле!

  1.    Имајте час dijo

   хехехех, старите скутери секогаш ќе ја имаат својата суштина

 2.   Серхио Суарез dijo

  многу убава фотографија, ја имаше на телевизија

  1.    Имајте час dijo

   Да тоа е! 🙂