Пливачите се враќаат со своите гумени мокасини

Сега сум во сомнеж. Не знам што најмногу ми се допаѓа; ако некој добар Крокс да се шета како Франк од џунглата, или некои други Плива да шетам како господин низ, што знам, Аквалендија. Како и да е, факт е дека фирмата што ги популаризираше чевлите од гумени чамци пред малку се враќа во борба со своите предлози за следната сезона Пролет-лето 2013 година.

Поудобно отколку убаво, без оглед дали доаѓаат со лак, маска или раб, би можеле да кажеме дека се еден вид теренски мокасини, до тој степен што може да се влезе во локва со нив, како што фалат таму. Но, сега сериозно, дали сум единствениот што кога ќе види локва… го избегнува тоа?

Оние што се чувствувате заведени од неговиот голем број бои, претпоставувам дека ќе го знаете тоа Tod's Исто така, има важен хроматски вентилатор, дури и поширок од оној на овие пливања. Покрај тоа, би се осмелил да уверам дека немаат на што да им завидуваат кога станува збор за удобност и се бесконечно поубави. Секако, не би влегол во локва со нив. Тие се поскапи, да, но имајќи предвид дека се работи за гумени чевли за 115 евра, Не знам…

Во Хавеклас: Морска гума од Плива


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.