Најдобрите патики во платно за ова лето

DC Trase TX Aqua

Летото е идеално време да се носат патики во платнокако што се потеат повеќе, а нивните бои и модели избиваат силни летни вибрации.

На сето ова мора да додадеме дека оваа година стилот на скејтер е тренд. Па еве, тие одат некои од најдобрите патики во платно што можете да го вклучите во вашиот изглед во наредните месеци, како на плажа (одлично се комбинираат со костим за капење), така и во градот:

Комбиња

Комбиња Олд Скоул

Vans Old Skool е безбеден облог, бидејќи тие се тренд, иако ако сакате да го дадете вашиот личен допир, размислете да ја погледнете останатата широка и разновидна понуда на американскиот бренд.

Неверојатни модели во боја, како што е Authentic Pro scarlet, или неговиот класичен отпечаток на дама - во форма на Slip On - се исто така одлични опции за ова лето.

DC

Ако преферираш монохроматски патикиDC's Trase TX се достапни во многу бои, од чиста бела до пастелна јоргована, до гола или освежувачка аквамарина.

Модел со извонредна чистота на линиите, кои во нивните полесни тонови, се совршени за да го заокружат вашиот опуштен изглед ова лето.

Други фирми

Комбиња и ДЦ се кралевите на модата на скејтер, но тие не се единствените брендови кои нудат стилски патики во платно. Ајде лето Конверс го обојува својот легендарен All Star со весели тонови како алтернатива на класичните бои.

Nike SB Zoom Стефан Јаноски во светли тонови е уште една опција што треба да ја разгледате ако планирате да вклучите платно патики во вашиот летен изглед.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.