Очила за снег од Гучи

Се чини дека луксузни фирми во последно време го искористуваат пазарот на зимски спортови; Пред неколку дена видовме скии, аикидо и додатоци од Шанел и сега е редот на нови очила за снег од Гучи, кои се дел од неговата најнова колекција Eyeweb.

Леќи против магла со технологија «Seal Ring», коисигурно чиста и јасна визија, достапно со рамка црно и бело и со гумената лента со лКласичните бои на италијанската фирма, зелена, црвена и зелена, како и името на марката прилично шарено, нешто невообичаено кај Гучи.

На продажба сега во која било продавница на Гучи, а исто така и во некои продавници од ваков вид опрема, во Андора, претпоставувам дека Бутик Алекс ќе ги има, на пример. Во врска со нејзината цена, некои 130 евра. Цената е прифатлива, сега, парчето зелена и црвена гума веќе не толку ...

Преку: Highsnobiety


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.