Нови чевли Веспа и Адидас

Фирмата Адидас ја продолжува својата успешна соработка со брендот мотоцикли Веспа со нова колекција за оваа сезона есен-зима 2010-2011 година, предлог за ретро вкус идеален за најстатичните. Во оваа прилика, фирмата претставува два нови модели на патики, едни од ниски патики, а други од ниско.

Еден од најголемите успеси на неговата колекција е палетата на бои во која се движат дизајните. Ретро бои, карактеристични за Веспас, како и во овие два нови модели. Сина за врвната верзија и темно кафеава за ниско-врвните патики. Сите многу 60-ти.

Моделите избрани за оваа нова колекција се Патики PX Mid и PX Low. И во двата случаи, чевлите се изработени од кожа и содржат логоа на Адидас и на чевлите и на ѓонот.

Преку: Набавка


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

3 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   pablo dijo

  каде можам да ги купам во Аргентина, ги сакам

 2.   автомобил dijo

  дали се достапни во Аргентина? и цената? Ви благодарам

 3.   ХЕРНАН dijo

  ГО САКАМ ТОЈ САПАС КАДЕ ГО ДОБИВАМ!