Нови носии од „Гуска“

Иако theвезден производ на фирмата Ел Гансо може да бидат нејзините чевли, брендот одлично се обврзува на своите линија за кроење. Оваа сезона, машките одела се една од силните страни на колекцијата. Дали сакате да ги запознаете?

Ел Гансо ја проширува својата палета одела со нови модели за оваа сезона есен-зима 2011-2012 година. Машката кројачка линија е проширена со осум нови модели, покрај петте што фирмата веќе ги имаше минатата сезона. Во основни бои, како што се темносина, сива или кафеава, до класични принтови за кроење, шевронен или принц од Велс.

Новите одела се издвојуваат по тоа што се изработени 100% волна. Како дел од горниот дел, едноставни опремени блејзери со две копчиња, кои се комбинираат со директно исечени панталони. И, за да се комплетира изгледот, широк спектар на обоени машни, џемпери и новата линија на манжетни „Beatcessories“.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.