Нови машки мириси од Пача Ибица

Пача Ибица

Сигурно сте чуле за тоа макро диско Пача, империја на две цреши што привлекува стотици и стотици млади луѓе скоро секој ден и тоа е основана во 1967 година од Рамон Ургел.

Па ако го сакате Пача Ибица и сте по најнова мода, не треба да ја пропуштате можноста да користите кој било од новите мириси кои се објавени со нивното име, три машки парфеми за разновидни мажи со врховен дух кои сакаат да ги привлечат најсензуалните жени.

Значи, со свеж и иновативен воздух на овие мириси од Пача Ибица, во кое е создадено главно мото „Јас сум ноќта“ или што е исто, јас сум ноќта, се целосно посветени на непобедливи ароми, наречени Топла енергија, див секс и ноќен инстинкт, три одлични мириси за одржување на кожата свеж, сензуален и неодолив.

На ист начин, можеме да ви кажеме дека во овој пат тие доаѓаат во многу ретро естетски тегли, во три различни бои: портокалова, сина и зелена со потпис цреши и со диференцирани ароми, бидејќи синото шише со колонска ноќ Night Instinct има белешки од грејпфрут, рузмарин и лаванда идеален за активни мажи.

Мирис на пача
Од друга страна, шишето со портокал со топла енергија е најсензуално, со свежа арома на јаболко, ананас и килибар, со дивиот секс во зелена боја, се чувствува мирисот на сандалово дрво, кедар или пачули, за мажи со класа и самодоверба.

Исто така, овие интересни мириси на Пача Ибица кои излегоа нови за да ги освојат најдинамичните и најкреативните мажи, имаат А. приближна цена од 15 евра, да може да се определи за целосната линија што вклучува а спреј за тело за помалку од 4 евра, да ја имате кожата на телото во совршена состојба во секое време.

Значи, ако немате мирис како овој од Пача Ибица, не двоумете се да одите во најблиската парфимерија и пробајте ги сите три да откриете која најмногу одговара на вашата личност.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Адела (: dijo

  Знам дека мириса многу добро, е синото

 2.   Адналој dijo

  Како мириса на портокалот?

бул (точно)