New Balance Revlite 574, новата верзија на класика

Ретро стилот на нов биланс е сè уште клучот за нејзиниот голем успех, тоа и дека овие видови патики стануваат сè помодерни за сите изгледа, не само за облека спортски Удобноста е главната премиса во многу прилики и со овие патики го имаме уверено.

Патиките совршено се совпаѓаат удобност и дизајн, покрај употребата на квалитетни материјали, како што е горниот дел дизајниран во кожа и средната подлога создадени да даваат поголема поддршка на стапалото. Ѓонот е дизајниран имајќи ги предвид тркачите, така што неговата удобност и издржливост ќе бидат многу поголеми.

Моделот е достапен во различни комбинации на бои, од најкласичните во црвени, сини и бели тонови, до најоригиналните и највпечатливите верзии, многу погодни за следната сезона. Значи, флуорните бои ќе продолжат да бидат дел од вашите Изгледа, иако оваа година триумфираат повеќе пастелни нијанси.

Ако твоите со овие патики биле loveубов на прв поглед, сега можете да ги купите на нов биланс од $ 54,99.

Во класа: New Balance 990 Navy, неговиот ретро стил сè уште работи


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.