Нова колекција на чевли Мекларен Спорт

мекларен-спорт

Мек Ларен Спорт лансираше нова колекција чевли, кои очигледно се наменети за моторни спортови. Тие имаат дизајн инспириран од неговиот амблематски автомобил MP4-23 F1. Покрај тоа, боите на тимот исто така се почитуваат во сите дизајни.

Можеме да видиме дека колекцијата е поделена на 3 модели, еден е Врзана чевли, друго е Ниска чизма и Драјвер за подигање. Сите овие ја имаат најновата технологија во врска со употребата на лесни материјали, кои му даваат чувство на удобност на возачот при возење.

Самите дизајни се футуристички со многу употреба на издржливи кожи и материјали. Овие чевли можеме да ги набавиме во вашата онлајн продавница, кои имаат посебни попусти за своите членови. Цените варираат од САД долар 200 за чевли со ниски чизми и врзани чевли и САД долар 230 за верзијата на возачот за подигање.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

5 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Пепита Кампама Бадел dijo

  Бев заинтересиран да купам чевли Мекларен и не знам како да го направам тоа.
  Би бил благодарен ако можете да ми кажете каде можам да ги купам во градот Барселона.
  Ви благодарам многу

 2.   Carol dijo

  во продавниците на U CASAS

 3.   прирачник dijo

  И во Мадрид, каде може да ги купите? Докажана е невозможна мисија да ги пронајдам.

 4.   марио dijo

  Не ги познавам продавниците U CASAS, каде ги наоѓам овие продавници во Барселонас?

 5.   јуана dijo

  има продажен салон што продава Mclaren патики во Барселона. многу ефтино по 60 евра !!!
  во c / provença на дијагоналната метро-станица (l3 и l5) и железниците. тоа е помеѓу Рамбла каталуња и улицата Балмес