Најскапото бикини на светот

Дизајниран од страна на Сузан Розен, ова што ви го покажуваме е најскапиот бикини во светот, по цена од 30 милиони и направени со 150 дијаманти со највисок квалитет на располагање, Steinmetz тип Д.

Манекенката што ја носи знае како совршено да „носи“ ваков вид облека, таа е Моли Симс, која ја претстави во списанието „Спорт илустрејтед“. Едноставно, скапоцен камен за восхит ...


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   марилома dijo

  Сакам

 2.   рубиро dijo

  Знам дека облеката што би сакала да ја имам, колку и да е ексклузивна, тоа е бикини што чини, но вистината е дека моделот моли сим е совршен, ахиииииииииии моли сими колку убава облека ти одговара.
  „Прекрасна можност, незаборавен момент“
  LSR