Нараквици Мијансаи

нараквици-човек

Знаеме стотици одлични фирми кои прават различни колекции на накит за нив и за нив, како и различни стилови на часовници што треба да ги поставите на вашите зглобови, создавајќи го тој иновативен, класичен, елегантен или забавен изглед што сакате да го постигнете, за денес сакаме да ти го покажам Нараквици Мијансаи за нив, со поинаков воздух.

На ист начин, кажете ви дека иако е точно дека постојат многу брендови како што е Bottega Veneta која нуди најдобри додатоци и додатоци во накит за мажи, има многу други фирми не толку добро познати, но дека априорно ги лансираат своите најмногу иновативни колекции за да се направи силна конкуренција на овие други, така што иако сте од оние класични мажи кои обично носат само часовник, од време на време одлучувате стави ваква нараквица.

Така, треба да се напомене дека за оваа пригода тие создадоа неколку нараквици во боја кабел, основно, но креативно, со многу затворен метален затворач, бидејќи тоа е кука, со која можете да ја свртите нараквицата неколку пати, наоѓајќи дизајни со кожни ткаенини, за оние софистицирани мажи кои сакаат формален изглед, бидејќи тие се во црна или гранат и со ситна големина, така што тие изгледаат одлично на вашиот зглоб.

нараквици-кожа

Од друга страна, исто така треба да се спомене дека нараквиците Мијансаи се многу моќна алтернатива денес, да и го дадам тој одличен изглед на секоја облека што ќе се решите да ги носите, наоѓајќи ги во најдобрите златари со оваа фирма, која од 2008 година им го нуди на сите најдоброто од себе.

Исто така, треба да знаете дека моделите на нараквици изработени од обоен кабел со неговиот метален затворач имаат цена од околу 60 евра, додека црните или канелени нараквици се направени од попривлечен материјал, како е кожата, Тие можат да достигнат приближно 110 евра, така што не може да потрае долго да имате ваков во ваши раце или да направите добар божиќен подарок.

Извор - имаат класа


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   славни острови dijo

  Каде ги добивам нараквиците Мијансаи?

 2.   Волтер dijo

  Јас сум заинтересиран за купување на вашите производи!.
  контактирајте ме преку е-пошта