Car Shoe излезе од контрола со бојата на нејзините мокасини

На предлози за следната сезона Пролет-лето 2013 година на многу фирми. Денес зборуваме за, за мој вкус, втората марка во раздор во однос на мокасините; Чевли за автомобили. Не мислам дека се подразбира дека првиот е на Тод, се разбира.

Не е дека тие се погрди или понепријатни, всушност тие се прилично слични и во двата аспекта, дури и по цена, но ако треба да изберете бренд, јас би го избрал Тод, особено ако се земе предвид за што обложува Car Shoe ова лето. Покрај вообичаените модели на велур, фирмата изненади со три премногу впечатливи модели на кожа.А сина, други зелени и едно последно жолта Тие го сочинуваат тројството на морските бои што, засега, ги презентираше Car Shoe. Не знам дали како што поминуваат недели тие ќе продолжат по оваа линија или ќе се вратат на вообичаените модели. Јас не сум аверзирана за бојата во морската, но би рекол дека овој пат тие излегоа од контрола. Покрај тоа, тие се поскапи од вообичаените модели, искачувајќи се на 346 евра во неговата веб-.

Во Хавеклас: Пливачите се враќаат со своите гумени мокасини


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Хозе Антонио Ломбана dijo

    Каде можам да ги набавам # 39 и за колку?