Летна продажба: Причини за инвестирање во основни јакни

Уште едно лето, продавниците за облека намалија илјадници облека и додатоци. Одлично е време за инвестирање, но не и во ништо ефтино што ќе се изгуби во фиока. Пронајдете делови што можете да ги користите секојдневно, како основни јакни.

Јакни од бомба, тексас и кожа се основните јакни во машката гардероба. Имајќи ги сите три вида гаранции многу лежерни опции за комбинација на стилови и Високо / ниско, особено за време на полувремето, односно во рок од само три месеци.

Бомбардери

H&M

Каки, црна, морнарица или песок-зелена бомбашка (нова основна боја) во сезона може да ве чини 50 евра или повеќе. Сега има некои за помалку од половина од нивната вредност, како што е случајот со овој класичен модел H&M: 14.99 евра.

Деним

Антиохија

Не е важно дали е измиен или индиго, како овој модел на Антиохија достапен во Топман (претходно 90 евра, сега 38 евра), ако сеуште немате основна тексас јакна, никогаш нема да зажалите за вашата инвестиција. И помалку за време на продажба. Додадете фармерки, патики и омилената маица и имате беспрекорен изглед од година во година. Никогаш не станува старомодно.

Cuero

Zara

Со својата отворена јака и патенти, третата основна јакна во која ве охрабруваме да ги инвестирате овие летни продажби е моторџиската јакна. Побарајте добро вклопување и прифатлив квалитет и ќе имате парче што, секој пат кога ќе го облечете, ќе ви даде стилски рокер воздух, правејќи го вашиот изглед да додаде многу поени при мозочен удар. Комбинирајте го со тесни фармерки и чизми на Челси за да го искористите максимално неговиот тежок карактер. Ова чини 25.99 евра; неговата претходна цена беше 59.95 евра.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.