Левитирајте Вингтип од Прада, вашата хибридна обувка

ова Следната есен-зима 2012-2013 година, Прада лансира нов хибрид помеѓу патики и еспадрили со своите Модел Левитат Винтип.
Неговата новина е дека единствена од овие новите чевли се потполно про transparentирни во најчистиот стил на Nike Air Max, со воздушна комора, исто како патика, додека горниот дел е направен од кожа, како вистински чевел.

Тие се веќе достапни за 559 € на Нордстром.

Што мислиш?

Во Хавеклас: Шарени ѓонови, мои 10 омилени за оваа есен-зима 2012-2013 година.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.