Класици на ладно време, ленти за шишање комбиња за студена зима

на патики од Vans Тие можат да бидат многу работи, но жешки, што се вели жешко, не се. Добро, некои модели може да бидат, но обично нивните митски модели како оние Ера а другите се прилично летни. За среќа, компанијата одлучи да се грижи за своите корисници и ја лансираат својата нова колекција Студени временски услови, за да не сте ладни на нозе.

И, што е посебно во оваа нова колекција? Па, многу едноставно, тоа користи иконски силуети на брендот, па оттука и класиците, со ентериер опфатен со типичното јагне типично за палта и јакни, па оттука и Студено време, се разбира.
Поточно, тој користи два свои класични модели; ерата и средниот школ, обете изработени од водоотпорен велур и со восочни врвки што исто така одбиваат вода. Ајде, веќе имаме теренски комбиња за оваа зима. Па, не уште, тие сè уште не се појавија во продавниците, но нема да поминат долго.

Што мислиш?

Во Хавеклас: Комбиња ја зачинуваат бојата оваа зима


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Но dijo

    Па, јас веќе имам комби комби со овци од август купени во Мадрид. Околу 106 конкретно. Вистината е дека тие се како ракавица, да, не очекувај дека овците нема да се дробат една недела!