LACOSTE L! VE LAB, изнесете ја вашата најурбана страна

ЛАКОСТ Л! ВЕ сакаше да иновира и да ја изнесе својата поурбана и технолошка страна. По неговото излагање за време на Модна недела во Newујорк септември 2012 година, пристигнува во нашата земја ЛАКОСТ Л! ВЕ Лабораторија 2013 година, уникатна колекција инспирирана од спортот и градот.

Иако веќе знаевме за постоењето на оваа колекција, не можев да не се изненадам, бидејќи сликата на Лакост традиционалното е многу далеку од предлозите што сега ни се презентирани. Ризичен облог (иако замислувам дека е безбеден) со кој брендот сака да ја прошири својата линија, нешто што го гледавме со најновите Колекции на ЛАКОСТ Л! ВЕ.

Иновации, моќ, квалитет, дизајн, технологија ... карактеристики што не може да изостанат во новиот облог на ЛАКОСТ Л! ВЕ Лабораторија 2013 година. Почнувајќи од овој февруари, и вие можете да уживате во оваа ексклузивна и шарена колекција, бидејќи таа се појавува во продавниците LACOSTE L! VE Продавница Fuencarral y Галерија Мадрид.

Во класа: ЛАКОСТ Л! ВЕ пролет-лето 2013 година, веќе размислувајќи за летото


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.